Spustili sme nový web

Vážení návštevníci, vítame vás na našich nových webových stránkach. Vykonali sme kompletnú zmenu dizajnu a štruktúry webu. Naším cieľom bolo vám priniesť moderný a prehľadný web a uľahčiť hľadanie v našich produktoch.

Tu sú najväčšie vylepšenia, ktorá nový web prináša:

Nový dizajn - Web dostal nový čistý dizajn, ktorý je zameraný na jednoduchosť a prehľadnosť prezeranie.

Kompletné produktové portfólio - Všetky naše produkty vrátane ich popiskov a dokumentov sú teraz k dispozícii online.

Vylepšené vyhľadávanie produktov - Vylepšené vyhľadávanie a možnosť použitia filtrov uľahčuje a urýchľuje nájdenie produktu, ktorý zrovna hľadáte. Produkty teraz môžete vyhľadávať niekoľkými spôsobmi. Pomocou samotného názvu, čísla EAN, objednávacieho čísla alebo si prejsť kategóriami produktov, ktoré sú rozčlenené do skupín podobné ako v tlačených katalógoch.

Nová mapa distribučnej siete - Nová distribučná mapa vám pomôže rýchlo nájsť všetkých našich partnerov a distribútorov v blízkosti vášho miesta.

Ukážky projektov - Pretože produkty NOARK nájdete v mnohých zaujímavých komplexoch a projektoch po celej Európe, rozhodli sme sa vám je viac predstaviť a ukázať, že spoľahlivosť NOARK je oceňovaná v mnohých krajinách.

Responzivní web - Web je teraz optimalizovaný pre mobilné zariadenia. Dokáže sa prispôsobiť rôznym šírkam zariadenie, web je tak prehľadný a dobre čitateľný na ľubovoľnom zariadení (počítač, tablet, mobil).

Vyššie zabezpečenie - Nasadili sme SSL certifikát s zabezpečenú HTTPS komunikáciou. Pomocou toho je zaistené, že citlivé dáta sú prenášané zašifrované a návštevníka stránok chránime pred odpočúvaním komunikácie.

nw2.png

Dúfame, že pre vás bude naša nová webová prezentácia prehľadná a nájdete tu všetky potrebné informácie. Ak máte k nášmu webu nejaké pripomienky alebo odporúčania, napíšte nám cez formulár nižšie. Budeme radi.

Kontaktný formulár