PREČO K NÁM?

Neformálne firemná kultúra, priateľská atmosféra, možnosť kariérneho rastu. To sú najčastejšie veci, ktoré si naši zamestnanci pochvaľujú. O čom sa ešte rozhovorili?

Mrkni na: ATMOSKOP

NOARK V ČÍSLACH

BENEFITY

25 dní dovolené

Home office

Příspěvek na dopravu

Multisport karta

Příspěvek na volnočasové aktivity

Online vzdělávání zdarma

Stravenky

Roční bonusy

Sleva na firemní produkty a produkty našich dodavatelů

Možnost kariérního růstu

Káva a drobné občerstvení na pracovišti

Mezinárodní pracovní prostředí

VOĽNÉ POZÍCIE

AKO VYZERÁ VÝBEROVÉ KONANIE?

Všetko sa začína odoslaním tvojho životopisu

Životopis sa dostane do rúk nášho personálneho oddelenia, ktoré by ťa maximálne do 1 týždňa malo informovať o tom, či si bol alebo nebol vybraný do prvého kola výberového konania.

Prvé oťukávací koleso s HR

V prvom kole výberového konania sa najskôr stretneš s jedným z našich personalistov - Hanc alebo Přemka. Čaká ťa príjemné rozprávanie, kde sa dozvieš niečo o našej spoločnosti, ale predovšetkým budeme chcieť vedieť niečo o tebe. Tiež sa dozvieš, ako bude celé výberové konanie vyzerať.

*TIP: Určite trochu potrénuj angličtinu (sme medzinárodná firma, takže spolupráca so zahraničnými kolegami / zákazník ťa určite neminie). *

Druhé kolo s priamym nadriadeným

Ak v prvom kole všetko šlapalo dobre, čaká ťa druhé kolo, kde sa stretneš so svojím potenciálnym nadriadeným. Možno bude trochu opakovať to, čo sme už prebrali v prvom kole, ale tiež sa určite opýta na pár zákerných otázok týkajúcich sa danej pozície.

*TIP: Ak pre teba niektorá z otázok bude až moc zákerná, nič si z toho nerob, nikto nie sme dokonalý a vševedúci, stačí ak preukážeš chuť sa všetko naučiť. *

Testovanie / Assesment centrum

Ak si sa prihlásil na niektorú z manažérskych pozícií, bude ťa zrejme čakať ešte tretie kolo pohovoru, na ktoré sa budeš musieť pripraviť trochu starostlivejšie. Dostaneš niekoľko úloh na vypracovanie a výsledok předneseš našej porote v podaní managementu. Prípadne je ešte možné, že ťa pošleme na psychodiagnostické testovanie. to, ako bude konkrétne výberové konanie prebiehať, sa dozvieš hneď v prvom kole.