Spoločnosť NOARK Electric je celosvetová firma s globálnym pôsobením zaoberajúca sa vývojom, výrobou a distribúciou elektrotechnických prístrojov a komponentov.

Spoločnosť je súčasťou nadnárodného koncernu s viac ako 25 tisíc zamestnancami. Regionálne centrá v Šanghaji, Prahe a Los Angeles riadi aktivity na jednotlivých kontinentoch. NOARK Electric investoval milióny eur do vlastného produktového vývoja a pracuje s najnovšími technológiami a výrobnými prostriedkami.

Na celosvetový elektrotechnický trh prinášame úplne novú príležitosť, nadštandardné záruky a bezkonkurenčnú starostlivosť pre našich zákazníkov a obchodných partnerov.

SPOĽAHLIVOSŤ

Spoľahnúť sa môžete nielen na kvalitu výrobkov, ale aj bezchybnú logistiku a vysokú úroveň zákazníckeho servisu.

ZÁRUKA 5 ROKOV

Vysokú kvalitu a bezporuchovosť výrobkov garantujeme predĺženou zárukou 5 rokov.

OSOBNÝ PRÍSTUP

Na veľkosti nezáleží, ku každému pristupujeme individuálne a s aktívnou starostlivosťou.

BEZKONKURENČNÍ PODPORA

Osobná podpora a servis pred aj po predaji je pre nás samozrejmosťou.

DYNAMICKÝ RAST

Čo je malý to je pekný, čo je väčšie to je lepšie a NOARK rastie ako z vody. Nezastaviteľným tempom mierime stále vyššie a z neznámeho sa stáva známe. Kto neinovuje, zaniká, a preto sme každým rokom vždy o niečo ďalej vo vývoji nášho produktového portfólia, expanziu distribučných sietí aj v nadväzovaní partnerských vzťahov. Výzvam sa staviame čelom, stále sa posúvame a budujeme našu značku, ktorá vám utkvie v pamäti ako symbol kvality a istoty.

INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP

Našu prácu robíme s maximálnym nasadením. Sme pružní ako prútik a ku každej požiadavke pristupujeme s individuálnou starostlivosťou bez ohľadu na jeho veľkosť. Naším záväzkom je vaša spokojnosť a preto sa môžete spoľahnúť, že pre vás vždy nájdeme to najlepšie riešenie.

ZODPOVEDNÁ FIRMA

Baví nás realizovať a byť súčasťou zaujímavých projektov, ktoré zlepšujú vzdelanie elektrotechniky (NOARK plní sny školám). Staráme sa o to, aby pribúdalo stále viac skúsených a kvalifikovaných jedincov, ktorí sú základným stavebným kameňom celej našej profesie. Myslíme aj na ostatných a pomocnú ruku podávame aj inde. Podieľame sa na aktivitách, ktoré uľahčujú život tým, ktorí to potrebujú (detské domovy). To všetko tvorí celok, ktorý je prostriedkom radosti a našej ďalšej motivácie byť lepší.